Tütülü Kapri Tayt

Tayt, uzun yıllardır modası hiç geçmeyen ve küçük büyük herkesin giyebildiği en rahat, en sorunsuz kıyafetlerden biridir. Özellikle de küçük kız çocukların da hem daha derli toplu olması sebebi ile hem de onlara çok yakışması sebebi ile annelerin ilk sıra da yer alan çocuk kıyafetlerinden biridir.

Kapri Taytlı Tütü Etek

Kapri Taytlı Tütü Etek

Son zamanlara bakılınca taytlarda da birçok çeşit çıkarılmış ve adeta devrim yaratacak nitelikte çocuk taytları üretime başlatılmıştır. Bunlardan biri de tütülü kapri tayt modelleridir. Adından da anlaşıldığı gibi hem kapri tarzında tayt hem de tütü ile işlenmiş harika bir etek gibi duran çok farklı bir tasarımdır. Son yılların en moda kız çocuğu kıyafetlerinden biridir.

Tütü Etek ve Tayt Kombinasyonu Bere İle

Tütü Etek ve Tayt Kombinasyonu Bere İle

Sadece günlük hayatta değil özel günler ya da gecelerde de rahatlıkla giydirilecek olan bu taytlar, kız çocuklarınızın vazgeçilmez kıyafeti olmak için tam bir aday konumundadır. Değişik renk ve model seçenekleri bulunan bu tütülü taytlar bütün kız çocuklarına rahatlıkla giydirilir ve hatta özel siparişler ile de diktirilebilir. Genellikle tütü ve penye kumaştan yapılmış olan tayt birleşik şekilde satışa sunulmuştur.

Tütü Etek ve Taç Kombinasyon

Tütü Etek ve Taç Kombinasyon

Tütülü kapri taytların birçok farklı seçenekleri vardır ve istenilen renk ve tasarımlar ile sipariş verilebilmektedir. Özel günler, doğum günleri, partiler gibi birçok ortam da giyilebilirler. Gayet kullanışlı ve rahat kıyafetlerdir. Her yönden temizliği, giyinmesi, çıkartılması açısından da çok kullanışlı ve pratik bir üründür. Artık sıra gelmiş ürünlerin biraz dışına çıkın ve ne kadar farklı modellerin de olabildiğini gösterin. çocuklara ve bebeklere çok yakışacak olan bu modelleri tüm özel gün ve gecelerinizde kullanabilirsiniz. İstediğiniz renkte ve modelde bulmanız hiç te zor olmayacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>