Tütü Tokalar

Tütünün kız çocuklarının dünyasında girmesi sadece etek ve elbiseler ile olmamıştır. Kullanım alanın genişliği sebebiyle her türlü aksesuarda tütü ile birleşerek çok daha güzel bir şekle bürünebilmektedir. Bu aksesuarlardan bir tanesi de tütü tokalardır.

 

tütü tokalar

tütü tokalar

Bu tokalar hemen hemen her renk tütüden oluşturulabilmektedir. Kız çocuklarının giydiği kıyafetlere göre bu tokalar satın alınabilinir ya da var olan hazır tokalardan istenildiği tarzda olanlar alınabilir. Bu tokalar genellikle lastik tokalardan oluşmaktadır. Ancak istenilen her çeşit toka da çok rahat bir şekilde bulunabilmektedir.

 

tütü tokalar

tütü tokalar

Tütü tokalar sadece düz renklerden oluşmaz. Son zamanların en çok tercih edilen tarzlarından biri olan beneklerde bu tokaların içerisinde kendine yer bulmaktadır. Çeşitli desenler tütüler ile birleştirilmiş ve ortaya çok sevimli, çok şık tokalar çıkmıştır. Bu tokalar taşlar ile birleştirilerek farklı görüntüler de elde edilebilmektedir. İki farklı renkten oluşmuş tütü ile kaplı tokalar, tokaların tamamlayıcısı olan aksesuarlar ile bütünleşecektir. Tütü etekler ile çok güzel bir uyum sağlayacak olan bu tokalar çocuklarınızın sevimliliğine sevimlilik katacaktır.

 

tütü tokalar

tütü tokalar

Sizlerde tütü tokalarınızı elbiseleri ile aynı renkte ya da tamamen farklı konsepte yapabilirsiniz. Her iki türlü de çocuklara çok yakışacak ve özel duracaktır. Ebat olarak biraz büyük tercih edebilir ve daha çok dikkat çekmesini sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>