Tütü Elbiseler

Küçük kız çocukları için özel üretilen tütü elbiseler her yaş çocuğunda kullanılabilir özelliğe sahiptir. Kişiye özel dikilmekte ya da hazır olarak da satılmakta olan bu elbiseler genellikle kız çocuklarının doğum günlerine özel tasarlanmakta hatta üst kısımlarına isim yaş gibi benzer kelimeler de yazılmaktadır.

Beyaz Tütü Elbise

Beyaz Tütü Elbise

Tütü elbiseler her renk, her model ve her yaşa uygun olarak tasarlanmakta, küçük hanımların büyük beğenisini kazanmaktadır. Adeta bu elbisenin içerisin de prensesler gibi görünen kız çocukları, sadece doğum günün de değil özel gecelerde, düğün ya da nişan gibi organizasyonlarda da tütü elbiseleri giyinebilir ve o masum halleri ile de herkesin beğenisini kazanabilir.

Fuşya Tütü Elbise

Fuşya Tütü Elbise

Tütü elbiseler genellikle aksesuarları ile birlikte satılmakta fakat aksesuarları ayrı ücretlendirilmektedir. Tütü elbiselere uygun dizayn edilmiş aksesuarları, genellikle taç, kurdele gibi aksesuarlardır ama çeşitli çiçek ya da taşlar ile tasarlanmış,  biraz daha belirgin aksesuarlardır. İster bu elbiseleri uzun yaptırabilir isterseniz de kısa yaptırabilirsiniz, bu tamamen çocuk, anne ve babanın kararıdır.

Fuşya Tütü Elbise Modelleri

Fuşya Tütü Elbise Modelleri

Elbise ister uzun olsun ister kısa, ayakkabı olarak ya rugan tercih edilmekte ya da elbise ile aynı renklerde özel tasarlanmış ayakkabılar kullanılmaktadır. Hatta bu elbisenin altına pisi ayakkabıları bile giydirilebilir. Kız çocuklarının bayıldığı bu elbiseler şu an piyasa da satılmakta ve ayrıca da internet üzerinden de bazı siteler vasıtası ile özel tasarımla kişiye has dikilmektedir.

Pudra Tütü Elbise Modeli

Pudra Tütü Elbise Modeli

Hem şık bir kombin elde edecek hem de size özel olması sebebi ile kimselerde olmayan özel tasarımlara kavuşabileceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>