Tütü Elbiseler

Geçmişte genç kadınların çok fazla tercih ettiği tütü elbiseler artık kız çocuklarının da en fazla tercih ettiği elbiseler arasında yer almaktadır. Bu elbiseler doğum günlerinde, çocukların okullarında yapılan gösterilerde sıkça kullanılmaktadır.

 

tütü elbiseler

tütü elbiseler

Elbiselerin şekilleri birbirinden farklılık gösterse de kız çocuklarına hissettirdikleri mutluluk duygusu her zaman aynıdır. Baştan ayağı tütüden oluşan elbiseler boyundan ya da omuzdan bağlanabilmektedir. Bu tarz elbiseler çeşitli aksesuarlar ile süslenerek çok daha kullanışlı bir hale gelmektedir. Elbiselerin taş detayları da onların çok farklı bir tarz yakalamasını sağlayacaktır.

 

tütü elbiseler

tütü elbiseler

Tütü elbiselerin bir diğer şekli de üst tarafı kumaştan oluşmuş olanlarıdır. Kimi elbiselerde de elbisenin tüm kısımları tütülerden oluşmakta ancak tütülere şekil verilmektedir. Verilen bu şekiller ile tek bir parça tütü, sanki iki parçaya ayrılmış gibi görülmektedir. İstenirse tek bir renk tütüden oluşan elbiseler alınabilir, istenirse şerit şerit farklı renk tütü eklenmiş elbiseler de kız çocuklarının ve annelerinin beğenilerine sunulmuştur. Bu elbiseler ile uyumlu tokalar, bantlar çocukları çok daha güzel gösterecektir.

 

tütü elbiseler

tütü elbiseler

Kız çocuklarınıza tütü elbise alırken elbette erkek çocuklarınızı unutmamalısınız. Onlar içinde harika çizgi film kaynaklı bir kostüm alabilirsiniz. Bir superman pelerin ya da bir maska onlara anlam katmaya yetecektir. Sizlerde çocuklarınızın en güzel günlerinde onlara bu mutluluğu yaşatacak ve bir ömür boyu kalacak fotoğraflar çektirilmesine olanak tanımış olacaksınız. En güzel kostümler için hemen araştırmaya ve hangisinin daha çok yakışacağınızı karar verebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>