Taytlar İle Tam Kombin

Kızınıza pembe özel bir kostüm mü diktirdiniz. O halde altına giydirebilecek güzel bir çorap ya da tayt bulmanız gerekecektir. Çoğu zaman anneler alelacele bir çorap giydirmek zorunda kalırlar ve aslında ne kadar kötü bir görüntü çıktığını o an için görmezler. Daha sonra tüm organizasyon boyunca çekilen fotoğraflar tam bir hayal kırıklığı olunca iş işte çoktan geçmiş olur.

Fuşya İspanyol Tayt

Fuşya İspanyol Tayt

Aslında özel günler için tasarlanan ve alt kısımlarında tüyler olan taytlardan ya da pembe İspanyol tayt ürünlerinden satın alabilirsiniz. Böylelikle hem normal hayatlarında giymek için güzel bir ürüne sahip olacaklar hem de özel elbiselerin altında çok daha şık görüntüler ortaya çıksın.

Tütü ve Kapri Tayt Kombini

Tütü ve Kapri Tayt Kombini

Üstelik çocuklarınızın rahatlığı için penye kapri taytlarda alabilirsiniz. Uç kısımlarına özel olarak diktireceğiniz tüller ile birlikte hem özel bir tasarım elde edebilir hem de normal hayatta giyebileceği bir rahatlık kazanılır.

Tütü Etek ve Tayt Kombinasyonu Bere İle

Tütü Etek ve Tayt Kombinasyonu Bere İle

Sizlerde her anne ve baba gibi öncelikle çocuklarınız için çalışıyorsunuz. Hepimizin ilk önceliği onların üzerinde güzle kıyafetler görmek ve karınlarının doyduklarını bilmektir. Sizlerde en güzel kıyafetleri almak, ya da en güzel tütü elbiseleri satın almak için küçükhanımın gardırobu sayfasına da bakabilirsiniz. Daha önce hiç görmediğiniz çok özel ürünler de sizleri bekliyor diyebiliriz..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>