Renkli Tütü

Son yılların en moda kız çocuk koleksiyonlarından biri olan tütü, birçok çeşit ve değişik tasarımları ile adeta kız çocuklarını ve annelerini büyülüyor. Özellikle de özel günlerde, özel gecelerde, doğum günlerinde, çeşitli partilerde daha çok tercih edilen tütüler günlük yaşantılarda da rahatlık ile kullanılabilmektedir.

renkli tütü

renkli tütü

Tütüler kişiye özel olarak bedenine göre ve hangi renk istiyor ise, değişik tasarım ve çeşitler ile düzenlenebilir. Örneğin sade bir tütü etekte olabilir, iki renkli gül yaprakları ile donatılmış bir elbise de olabilir. Bunu belirlemek tamamen kişinin kendi zevkine kalmış bir iştir. Tek renk olarak tütüler genellikle su yeşili, sarı, kırmızı, beyaz olarak tercih edilmektedir. İki renkli tütüler de ise; kırmızı – siyah, fuşya pembesi – lacivert, su yeşili – pudra rengi, pembe – mor, fuşya pembesi – mor, türkuaz – fuşya pembesi peri tütüsü olarak tercih edilmektedir.  Diğer tüm renk çeşitleri ile de karşımıza çıkan tütüler, eteklerinin uç kısımlarına çeşitli uyumlu renkler ile gül yapraklarının bir arada tasarlanarak da satışa sunulmaktadır. Ayrıca tütülerin boyları istenilen ebatlarda da yapılabilir. Çok kısa olarak da ya da adeta bir gelinlik gibi uzun olarak da tasarlanması mümkündür.

 

renkli tütü

renkli tütü

Son olarak da tütü kıyafetlerin üzerine en uygun kıyafetlerden bahsedecek olursak, üst giyim olarak genellikle penye badiler tercih edilmekte ve prenses taçları ile de kombin tamamlanmaktadır. İsteğe göre de tütü malzemeleri ile üst kıyafet ya da farklı aksesuarlar yapılabilir.

renkli tütü

renkli tütü

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>