Puantiyeli Tütü Etek Modelleri

Modası asla geçmeyen, her zaman tercih edilecek olan desenlerden biri de puantiyelerdir. Ve bunlar sadece yetişkinler için değil çocuklar için de var olmuş olan onların da vazgeçemediği desenler arasında yerini almış. Bu güzel desenler tütü gibi her kızın dolabında olmasını istediği bir parçayla birleşince ortaya birbirinden şık, birbirinden güzel puantiyeli tütü etek modelleri çıkmıştır.

 

puantiyeli tütü etek modelleri

puantiyeli tütü etek modelleri

Ana renk tütü eteğin üzerinde yer alan puantiyeler küçük kızları hem şirin hem de şık gösteriyor. İstenilen büyüklükte puantiyelerin eteklerde yer alması hem eteğe hareket katıyor hem de eteğe kombin yapılacak ikinci bir renk sağlıyor. Üzerinde kullanılan yuvarlak şekillerin sayısı da alıcının arzu ettiği modele göre değişkenlik gösterebiliyor, minik her yeri istediğiniz boyutta desenler içerirken,  ara ar içinde birkaç büyük puantiyeli etek modelleri de bulunabiliniyor.

 

puantiyeli tütü etek modelleri

puantiyeli tütü etek modelleri

Yapacağınız ufak bir araştırmayla kızınız için bulabileceğiniz onlarca puantiyeli tütü etek modelleri gerek renkleri gerekse kızınızın üzerinde güzel duruşuyla sizi kıskandırabilecek, bir anda kendinizi, kendiniz için puantiyeli etek bakarken bulacaksınız. İster uzun ister kısa tütü eteklerde bulunan puantiyeler kızınızı tarzını belirleyecek, puantiyeli tütü etek modellerini, desenler ve tütünün rengine uygun badilerle, aksesuarlarla birleştirebileceksiniz. İçeriğinde yer alan farklı renkler sayesinde bir kere alacağınız bu tütü etek modellerini farklı tarzlarda yapacağınız birçok kombinle birlikte bolca kullanabileceksiniz. Ve böylelikle kızınıza aldığınız eteğiniz bir kere giyilip kaldırılmak zorunda kalmayacaktır.

 

puantiyeli tütü etek modelleri

puantiyeli tütü etek modelleri

Bu ürün gruplarını dilerseniz minnie temalı doğum günlerinde kullanabilir ve saçlarına takacağınız bir fare tacı ile tam istenişle görüntüyü yakalayabilirsiniz. Böylelikle çok şık bir görüntüye kavuşan kızını doğum gününden ekstra keyif alacak ve kendini herkesten daha özel hissedecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>