Özel Yapım Saç Tokaları

Geçmişte sadece saçları toplayarak onları bir şekle sokmaya yarayan saç tokaları artık saçlarını süslemek isteyen kadınların isteklerine uygun olarak binlerce çeşidi ile raflardaki yerlerini almıştır. Klasik, herkesin saçında olan tokaları istemeyip klasik tarzlardan sıkılanlar ise özel yapım saç tokaları ile kendi tarzlarını ortaya koyabiliyor. Bu tokaları kendileri de yapabilecekleri gibi, isteklerini belirterek istedikleri takıların yapılmasını bekliyorlar. Bu takılar istenilen her şekilde yapılabiliyor.

 

özel yapım saç tokaları

özel yapım saç tokaları

Lastikli saç tokaları, çıtçıtlı tokalar, kurdele ve fiyonklardan oluşan saç tokaları artık sadece saçları toplamak için alınmıyor. Gidecekleri yere uygun olarak hazırlanmalarının bir parçası olarak ta kullanılıyor. Özel yapım saç tokaları bu sebeple sadece bir toka olmaktan çıkarak kadınların ve çocukların kullandıkları birer aksesuar haline gelmiştir.

 

özel yapım saç tokaları

özel yapım saç tokaları

Özel yapım saç tokaları tercih edileceği zaman öncelikle ne tarz bir toka istediğinizi önceden belirlemiş olmanız gerekmektedir. Belli bir isteğiniz yok ise de tokanızı hazırlayacak kişiler ile birlikte çalışarak kendinize en uygun modeli birlikte bulabilirsiniz. Giyeceğiniz kıyafete uygun olacak renkteki tasarımlar ile kendi tarzınızı yaratabilir, farkınızı ortaya koyabilirsiniz.  Tokanız istediğiniz şekillerde olabilir, böylece sadece size özgü olan, başka kimsede olmayacak tasarımlarla zevkinizi ortaya koyabilirsiniz.

 

özel yapım saç tokaları

özel yapım saç tokaları

Özel yapım saç tokaları için gerekli olan tek şey hayallerdir. İstediğiniz maddelerle istediğiniz tarzda tokaları rahatlıkla yaptırabilirsiniz. Ve böylelikle saç aksesuarlarının ne kadar önemli olduğunu özel tasarımlı tokalarınızla ortaya koyabilirsiniz. Dilerseniz güzel bir at kuyruğu yapın, dilerseniz evde yapılmış dağınık ama hoş bir topuz modeli. Özellikle yıl sonu gösterileri içinde uyumlu olarak alacağınız bu toka tarzları ile tam bir kombin yapılabilir ve herkese fark arttırabilir.. Size özel olan bir toka her zaman herkesin dikkatini çekmeyi başaracaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>