Özel Tütü etek

Son yıllarda çok moda olan tütü etekler nerede ise her doğum gününde giyilir oldu. Sizlerde bu furyaya katılmak istiyor ama yine de kendi tarzınızı oluşturmak istiyorsanız özle bir tütü etek yaptırabilirsiniz. Sipariş üzerine uygun beden ölçülerinde ve istediğiniz renklerde bir tütü yaptırabilirsiniz.

Sarı Papatya kadar tatlı tütü etekler

Sarı Papatya kadar tatlı tütü etekler

Üstelik her şey sizin istediğiniz gibi olacaktır. Kabarıklığını ayarlayabilir ve dilerseniz daha gösterişli bir model çıkarabilirsiniz. Dilerseniz diz üstünde kısa tutabilir ya da diz altına kadar inen uzun bir tütü etek yaptırabilirsiniz.

Göz Kamaştıran tütü etek

Göz Kamaştıran tütü etek

Her şekilde de sadece size özel etekler yapılacak ve çocuklarınız içinde çok şık olacaklardır. Her bedende yapılabilen bu modellerin üstüne isminizi yazdırabilir ve tamamen özel bir konsepte bile sokabilirsiniz. Dilediğinizde sipariş verebilir ve kısa zamanda yapılmasını bekleyip çocuklarınızın sevinçlerini ortak olmayı başarabilirsiniz. Sizler onları mutlu olduğunu gördükçe daha çok mutlu olacak ve sürekli yeni ve farklı ürünler ile onları şımartmak isteyeceksiniz.

Zevkinize göre kızınızın en sevdiği renklerden

Zevkinize göre kızınızın en sevdiği renklerden

Sizlerde bu yıl çocuklarınız için bir tütü siparişi verin ve ilk giydiğinde ne kadar yakışacağını kendinizde görün.

 

Tütü Etek modelleri özel tasarımlar

Tütü Etek modelleri özel tasarımlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>