Neon Renkli Prensesler

Bu senenin moda renkleri neon renkler ve her kıyafete oldukça yakışan neon renkler göz alıcı bir güzelliği beraberinde getiriyor.

bayram için tütü elbise

neon renkli tütü elbise

Tokalar, taçlar, badiler, gece kıyafetleri, ayakkabılar derken birbirinden zıt renk kullanımının moda olduğu ve bunu da neon renklerle fark edilebilir hale getiren modacılar çok farklı çizgilere imza atıyorlar. Payetli sırtı oyuk kıyafetlerden, kabarık rengarenk eteklere kadar neon renkler ile çalışılan 2013-2014 modasında, modaya uyarsanız her zamankinden çok daha göz alıcı bir güzellik ortaya çıkacak. Durun, durun yoksa siz mi sandınız? Hayır bizim için önemli olan küçük hanımlarımız. Onlar için ürettiğimiz her kategoride son moda kıyafetlerin içerisinde onları hayal ediyoruz. Ve her hayalden harika bir ürün çıkıyor ortaya. Bu sene küçük hanımların gardrobunda mutlaka olması gereken neon renkli conversler ve yine neon renklerin karışımından yapılan gökkuşağı tadında tütüler ile eğlenceli bir doğum günü partisinin en şık meleği onlar olacaklar. Bunların yanında saçlarını süsleyecek çiçekli bir taç yada klipsli toka ile güzelliklerine güzellik katabilirsiniz. Aynı zamanda düğün günlerine özel minik bir gelin gibi süsleyeceğiniz küçük hanımlarımız içinde bir çok ürün tasarladık. Son yılın gelin modası içerisinde yer alan tüllü süslü converse model gelin ayakkabıları ve rengarenk gelin çiçekleri ile küçük meleğiniz harika bir nedime olacak.

tütü elbise alırken dikkat edilecekler

tütü elbise alırken dikkat edilecekler

Küçük hanımların hayal ettiği her şeyi hayata geçirmek için çalışan kucukhanimingardrobu.com sayesinde dünyanın en güzel kızı sizin kızınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>