Mesajlı Çıtçıtlı Badiler

İnsanlar bebeklerine, çocuklarına artık klasik, düz renkli çıtçıtlı badiler yerine mesajlı çıtçıtlı badiler almaya başladı. Yaşına uygun olarak istenirse esprili, istenirse anlamlı sözler içeren badiler satın alınarak çocuklara giydirebilir. Klasik tarzdan sıkılan, kendi tarzı farklı olduğu için çocuğunun da bu şekil farklı bir tarzda giyinmesini isteyen anne babalar çocuklarına bu isteklerine göre kıyafetler almaktadır ve bu kıyafetler içinde de badiler en ön planda yer almaktadır.

 

mesajlı çıtçıtlı badiler

mesajlı çıtçıtlı badiler

Bebeğinizin ağzından yazılmış olan tatlı sözcüklerle bezeli bu mesajlı çıtçıtlı badiler bebeğinize giydirdikten sonra sizin her bakışınızda ufak bir gülümseme sağlayacaktır. Bu badilere yazılar istenirse baskılı olarak, istenirse keçelerle yazılır ve bebeklerin ailelerinin zevkine sunulur. Hazır olarak yazılmış badilerin yanı sıra anne babalarının kendi istediklerinin de yazılıp hazırlanabileceği badiler de vardır.

 

mesajlı çıtçıtlı badi

mesajlı çıtçıtlı badi

Böylelikle bebeğinizin üzerindeki badisinde görmek istediğiniz ancak isteğinize uygun bulamadığınız badileri de kolaca hazırlatabilirsiniz. İster kendi bebeğiniz isterseniz bir tanıdığınızın bebeğine hediye olarak alacağınız bu mesajlı çıtçıtlı badiler ile hem çocuğunuzun farklı giyinmesini sağlayacak hem de yakınlarınıza hiç tahmin edemeyeceği yaratıcı hediyeler almış olacaksınız.

 

mesajlı çıtçıtlı badi

mesajlı çıtçıtlı badi

Hem kendi çocuğunuzu sevindirmek hem de güzel ve farklı bir hediye olabilmesi için birden fazla yazılmış olan mesajlı çocuk badileri ile fark yaratmaya devam edin ve herkesin içinde bile bu ne güzel bir tasarım dedirtin. Çocuklarınız mutlu siz mutlu mesajlı badiler ile hayat daha mutlu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>