Küçük Hanımın Gardrobu

Bir kadının vazgeçemediği en büyük şeylerden biri modayı takip etmektir. Modaya uygun giyinmek ve şık olmak her kadının uğraş verdiği bir durumdur. Ve bir kadının bir kızı olduğu zaman onu da en az kendisi kadar güzel giydirmek ister. Anne ve kızlarının özel olduğunu bilen küçük hanımın gardrobu onlar için özel ürünler tasarlamaktadır. Antalya’dan hizmet veren bu siteden de alışveriş yapma imkanına sahipsiniz. Bu sitede mağazalarda arayıp bulamadığınız pek çok özel ürünü rahatlıkla bulabileceksiniz. Bu ürünler arasında tokalar, taçlar, ayakkabılar, etekler, iç çamaşırları da dahil olmak üzere pek çok kıyafet ve aksesuar bulunmaktadır. İster günlük olsun ister özel günlerde giyebilecekleri bu ürünleri siz kadar kızlarınız da çok sevecek.

Küçük Hanımın Gardrobu

Küçük Hanımın Gardrobu

Bunların dışında sitede bulamadığınız ürünleri özel sipariş olarak da verebilirsiniz. İstediğiniz yaş aralığına uygun istediğiniz renk, modelde tüm kıyafetleri tasarlatabilirsiniz. Mesela kızınız bir doğumgünü partisine katılacaksa uzun tütü elbise, bir kostüm partisi için peri kızı olabilir. Bunun için kostümlerden ürün seçebilir ya da aklınızdaki özel bir ürünü tasarlatıp, sipariş verebilirsiniz. Sitede en fazla ilgi gören ürünler arasında renkli tütü elbiseler yer alıyor. Balerinlerin eskiden kullandığı tütü artık kız çocuklarının vazgeçilmezleri arasında. Kendilerini bu kat kat tütüler içinde prenses gibi hisseden kızlarınız bu kıyafeterle doğum günü, kostüm partileri, düğün ve nişan gibi özel yerlere şık bir şekilde gidebilecekler. Uzun yıllar dayanıklı olan bu model elbiselere uygun da bol aksesuarı da sitede bulabilirsiniz. Böylece anne – kız gittiğiniz davetlerde göz kamaştıracaksınız.

Küçük Hanımın Gardrobu

Küçük Hanımın Gardrobu

Sitede erkek çocukları da unutulmamış ve onlar için de birkaç ürün eklenmiştir. Sitede küçük beylere özel smokin takımlar, yelek takımları ve çıtçıtlı badiler de bulunmaktadır.

Küçük Hanımın Gardrobu

Küçük Hanımın Gardrobu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>