Küçük Detaylar Küçük Hanımlar İçin

Şıklıkta sınır tanımayan moda dünyasında bu yıl abiye ve özel günler için tasarlanan kıyafetler arasında en çok dikkat çeken inci detaylı kıyafetler gibi görünüyor.

Küçük Detaylar Küçük Hanımlar İçin

Küçük Detaylar Küçük Hanımlar İçin

İnci zarafetin ve sadeliğin simgesi olan bir obje olarak kullanılıyor. Neredeyse tüm özel kıyafetlerin üzerinde gördüğümüz inci detayı hanımlara oldukça yakışıyor. Kıyafetlerin yanı sıra ayakkabılarda ve aksesuarlarda da inci modası hakim. Botlarda kullanılan inci süslemeler, aksesuarlarda inci kolyeler ve incili tokalar, fascinatorların üzerinde inci işlemelerini sık sık görüyoruz. Tüm modacıların sıklık ile tercih ettiği inci kıyafetlere ayrı bir kibarlık ve hava katıyor. Bu yılın modası incili kıyafet ve aksesuarlardan küçük hanımlarımızda mahrum kalmasın dedik ve son modaya uygun kıyafetler tasarlayan ekibimiz ile birlikte onlar için neler yapabileceğimizi düşündük ve bir çok farklı ve yeni tasarıma imza attık. İncili botlardan mayolara, inci işlemeli melek elbiselerinden tütülü elbiselere, saç tokalarından taçlara kadar bir çok üründe inci detaylarını kullandık. Küçük hanımlarımız da modaya uysunlar diye sürekli takip içerisinde olan moda tasarımcılarımız ile birlikte yüzlerce çeşit incili ürün tasarladık ve beğeninize sunuyoruz. Kucukhanimingardrobu.com ekibi tasarımını yapmış olduğu ürünlerin tamamında kumaş kalitesi ve modaya uygunluğu ön planda tutarak üretime geçiriyor. Üretilen ürünlerin tamamı organik iplikler ile dokunuyor. Modaya uyumun yanı sıra küçük hanımlarımızın ten hassasiyetlerini de düşünen kucukhanimingardrobu.com yüzlerce çeşit ürünle hizmetinizde. En güzeli sizin meleğiniz olsun diyerek başlamış olduğumuz bu işte sadece bizim tasarımlarımız değil dilerseniz sizin aklınızdaki tasarımı gerçeğe dönüştürerek minik meleklerinizi süsleyebilirsiniz.

Küçük Detaylar Küçük Hanımlar İçin

Küçük Detaylar Küçük Hanımlar İçin

Küçük hanımlar için son trendleri takip edebileceğiniz tek adres olan www.kucukhanimingardrobu.com da dilerseniz özel tasarım dilerseniz bizim farklı tasarımlarımızın kullanıldığı bir çok ürün bulabilir ve sipariş edebilirsiniz. Unutmayın şıklık bir tık kadar uzakta.

Küçük Detaylar Küçük Hanımlar İçin

Küçük Detaylar Küçük Hanımlar İçin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>