Kızınızında Mayosu Olmalı

Yaz geldi hava sıcak denize girme zamanı geldi. Sizi bir telaş aldı deniz kenarında ne giyeceğim. Geçen seneki mayom eskidi gibi düşünceler aklınızın içerisinde. Ama kızınız henüz aklınıza gelmedi mi durup bir daha düşünmeniz gerek demektir. Siz denize girmek için mayoyu bir ihtiyaç olarak görürken çocuğunuzu da denize ona uygun mayolar alarak sokmanız gerekmektedir.

Firmalar, psikolojik araştırmalar sonucunda çocuğun gereksinimlerinin bir anne baba kadar olduğunu ortaya koyduğundan beri daha dikkatli ve çocuk bölümünü de geliştirerek üretimler yapmaya başlamışlardır. Her üretimde çocuğunda bütün ihtiyaçları göz önüne alınırken eskiden olan ‘Çıplak değil ya!’ görüşü yerini ‘Onun içinde bir ihtiyaç’ mantığına bıraktı.

Kızınızında Mayosu Olmalı

Kızınızında Mayosu Olmalı

Bir mağazayı gezerken raflara baktığınızda anne ile kız üretimleri anne için kadınsı detaylarla süslenirken kızı için daha çocuksu ama aynı renk ve formlarda oluşturulmaktadır. Bunun nedeni kızınızın sizi örnek alıyor olması sizin gibi olmak istiyor olmasıdır. Sizin gibi olmak isteyen bir çocuğa sizden daha azını hak ettiğini hissettirmemeniz gerekmektedir.

Bu yüzden çocuklar için yapılan tasarımlarda artık renk renk modellerde mayolar üretilmeye başlandı. Plaj modası artık kızınız içinde geçerli ve son derece şık kesimlere çizgilere sahip. Renklerin buluştuğu mayolarda kullanılan kumaşlar dahi daha özel. Onların cildini korumaya hızlı kurumaya ideal bir şekilde seçilen kumaşların çocuğunuzun teniyle buluşana kadar geçtiği testleri tahmin dahi edemezsiniz.

Kızınızında Mayosu Olmalı

Kızınızında Mayosu Olmalı

Çocuklar geleceğe yatırımdır. Geleceğin güzel olması için onlara güzel şeyler vermek lazım.

Mayolarıyla deniz kenarında oynarken alacakları keyifli diğer kişilere baktıklarında onlar gibi olduğunu gördüklerinde ikiye katlayacaklardır. Yanında annesi olan kızınız sizin mayonuzu ve kendi mayosunu kıyaslamaya başladığında sizin gibi olmayı başardığını görerek bilinç altına olumlu mesajlar gönderecek ve sizin yolunuzda adımlar atacaktır.

Kızınızında Mayosu Olmalı

Kızınızında Mayosu Olmalı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>