Kız Çocuklarına Taytlar

Son yıllarda tekrar moda olan ve modası hiç geçmeyen taytlar çocuklar arasında da moda olmaya başladı. Özellikle değişik ve özel tasarımlar ürünler arasında oldukça dikkat çekiyor. Bunların arasında İspanyol taytlar da yerini alıyor. Bu taytlar normal penye kumaştan dikilmektedir. Taytın paça kısımlar ise tütü kumaş gibi tül malzeme ya da dantelden oluşmaktadır. Bu yeni model İspanyol taytlar anneler ve kız çocukları tarafından oldukça beğenilmektedir. Hem spor, hem günlük hem de özel günlerde yapılacak kombinlere göre bu taytlar kullanılabilmektedir. Üstüne bir penye, kot ceket gibi farklı kombinleri kullanabilirsiniz. Yaz aylarında babetler ya da parmak arası sandaletlerle, daha soğuk mevsimlerde ise rugan ayakkabılarla bu kombinleri tamamlayabilirsiniz.  Kış aylarında bu taytlarla bot ya da çizme kullanılması pek tavsiye edilmez. Çünkü bu ayakkabılar paçadaki tüllerin görünmesi engellemektedir.

Kız Çocuklarına Taytlar

Kız Çocuklarına Taytlar

Bir diğer farklı model arasında tütülü kapri taytlar yer alır. Hem kapri tarz taytında olan bu ürün hem de tütü ile tasarlanmış bir etek gibi gözükmektedir. Ve kız çocukları arasında en sevilen modeller arasında yer alır. Tütülü şapka ve ya tokalarla da kombine edildiğinde sadece günlük hayatta değil özel günlerde de giyilebilen bir kıyafet haline dönüşmektedir. İstenilen boyda ve her yaş için üretilen bu ürünleri isterseniz özel olarak da tasarlatabilirsiniz.

Kız Çocuklarına Taytlar

Kız Çocuklarına Taytlar

Tütülü kapri taytlar sayesinde etek altına çorap almak gibi sorunlarınız da olmayacak. Bunlardan kurtulacağınız gibi aynı zamanda çocuğunuzun da gittiği ortamlarda en çık çocuk olmasını sağlayacaksınız. İsterseniz ayrı olarak bir kapri tayt alıp siz de taytın paçalarına tütü ve ya tül diktirebilirsiniz. Pembe tütü tercih ettiğiniz de ve bunu güzel bir taçla tamamladığınız da bir doğum günü için çocuğunuz hazır olacaktır.

Kız Çocuklarına Taytlar

Kız Çocuklarına Taytlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>