İspanyol Tayt

Son yılların en moda ve hatta modası hiçbir dönemde geçmeyen taytları, şimdi de küçük kız çocukları için çok değişik ve özel tasarımlar ile karşımıza çıkmakta ve büyük beğeniler toplamaktadır. Bunlardan biri de İspanyol tayt modelleridir.

İspanyol taytlar hakkında genel bir bilgi vermek gerekir ise; genellikle tayt olan kısımları penye bir kumaştan dikilmiş, bu penye ile dikilen taytın paça kısımları ise aynı tütü kumaş gibi tül ya da gipürlü tül malzemeden dikilmiş taytlardır. Çok farklı bir konseptte tasarlanmış bu şık taytlar kız çocukları tarafından ve onların anneleri tarafından çok beğenilmekte ve çok kullanılmaktadır.

Fuşya İspanyol Tayt

Fuşya İspanyol Tayt

Ayrıca İspanyol taytların rengine göre üst kıyafet olarak her türlü penye ya da kot ceket giyilebilir ve farklı bir kombin uygulanabilir. Ayakkabı olarak ise rugan ayakkabılar ya da küçük kız çocuklarına göre özel üretilmiş değişik renk ve tasarımlar da babet ayakkabılar giydirilebilir. Çok sıcak yaz aylarında şık ve uyum sağlayan bir terlik ya da parmak arası terlik ile de farklı bir tarz yaratılıp kullanılabilir.

Paçalarında ki tüllerin gözükmesi ve kapanmaması açısından, bot ya da bot gibi bilekli ayakkabılar İspanyol taytlar ile bir arada giyilmesi çok fazla ön görülmez. En iyisi hem çocukların gün boyu rahat edeceği hem de kıyafetine en uygun ayakkabı ya da terlik modelleri ile desteklenmelidir. Çocuklarınız artık hem süslü, hem dem kokoş olacak ve gören herkesi hayretler içinde bırakacaklar. Sizlerde onların bu kadar tatlı olması için yepyeni ürünler ile donatmaya devam etmeli ve rahatlığını ön plana çıkaracak kıyafetler giydirmelisiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>