İncili Çocuk Tokaları

Kız çocukları için tokalar denildiği zaman insanların aklına binlerce çeşit gelir. Oluşturulmuş olan bu çeşitlerin hepsi çocukların saçlarının rengarenk, düzenli olmasını sağlar. Bu tokaların bir çeşidi de incili çocuk tokalarıdır. İnci kendi başına saflığı, zarafeti simgeler. Bu simgeleme çocuklarla birleşince ortaya çok güzel sonuçlar çıkmaktadır. İnciler her çeşit tokayla birlikte kullanılabilir. Çiçek halinde hazırlanmış olan inciler toka olarak çocukların saçlarında yer alabilir. Ya da kumaştan ya da keçeden yapılmış şekillerin tam ortasında kendine yer bulur. Rengârenk kumaşların incilerle birleşimi ile ortaya çıkan tokalar kız çocuklarının sevdiği tokalar arasında yer alıyor.

 

incili çocuk tokaları

incili çocuk tokaları

İncili çocuk tokaları denildiği zaman akla sadece lastik tokalar gelmemeli. Birbirinden farklı çıtçıtlı tokalarda incilerle bezendiği zaman çok daha güzel hale geliyorlar. Hayvanlarla, çiçeklerle bezeli çıtçıt tokalar incilerle birleşiyor ve çok güzel tokalar ortaya çıkıyor. Bu tokaları binlerce seçenek arasından seçebilir, isterseniz ve el beceriniz var ise kolay bir şekilde kendinizde yapabilirsiniz. Ancak her halükarda kızınıza çok şık, çok güzel tokalar vereceğinizden emin olabilirsiniz.

 

incili çocuk tokaları

incili çocuk tokaları

Özellikle düğün ve nişan gibi özel günlerde bu tokalardan takarak onların daha güzel olmasını ve konsepte uyumlu olmalarını da sağlayabilirsiniz. Sizlerde kızlarınız ile bir toka giyinip hoş bir görüntü yapabilirsiniz. İster özel olarak yaptırabilir, isterseniz var olan ürünlerden de satın alabilirsiniz.

incili çocuk tokaları

incili çocuk tokaları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>