İlk Diş Tütü Etek

Özellikle kız çocuk anneleri iyi bilirler. Kız çocuklarını cicili bicili giydirmek onları süslemek ne de keyiflidir. Hele bu günler bir de özel günler ise değmeyin keyfine… Çocuklarımızın ilk kutladığımız partileri arasında ilk diş eğlenceleri gelir. Genellikle 6. aydan itibaren çıkmaya başlayan dişler ailede bir sevinç yaratır ve efsaneye göre daha beyaz ve daha düzgün çıksın diye şenlikler yapılır.

Tütü etek ilk diş kostümleri

Tütü etek ilk diş kostümleri

Diş buğdayı partisinde bebeklerinize giydirmek için harika tütü etekler ve konsepte uygun tasarlanmış kıyafetler satın alabilirsiniz. Tamamen ilk dişe ait ve özel yapılmış kostümler, bebeğinizi minik bir prensese dönüştürecek.

Tütü Etek Modelleri

Tütü Etek Modelleri

Tütü etek, takımı badisi, ayakkabı süslemesi ve saç aksesuarı ya da tek parça bir tütü elbise yaptırabilirsiniz. Özellikle yaz ayları için kısa kollu, kışın ise uzun kollu çalışma yaptırarak bebeklerinizi mevsime göre giydirebilirsiniz. Sizlerde tüm ailenizin hatta sevdiklerinizin katılacağı bu özel günde bebeğinizi en özel kıyafetlerle süsleyebilmek için onun için özel olarak tasarlanmış kıyafetlerden sipariş verebilirsiniz.

İlk diş tütü etek modeli

İlk diş tütü etek modeli

Özenle hazırlanmış tütü etek yada tütü elbise takımları ile hem kızınızı partinin göz bebeği, hem de ona ileride kalacak ve fotoğrafları süsleyecek güzel bir anı oluşturacaktır. Sizlerde hem eğlenin hem de onların melek gibi görüntüleri karşısında duygulanın. Tüm gücünüz ile emek vererek yapacağınız kutlamalarda tütü etek ve tütü elbiselerden almadan partiyi başlatmayın deriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>