Fascinator Ona da Çok Yakışacak

Giderek daha yaygın hale gelen bir moda olan fascinator kullanımı şimdi de küçük bayanlar için. Seveceğiniz renkleri kıyafetinizle uyumlu bir hale getirmek sizi son derece mutlu ettiği gibi küçük kızınızı da mutlu edecektir. İlk hediyeyi eline aldığında kızınız direk olarak hediyesini herkese göstermeye başlar. Onun doğasında vardır.

Fascinatorlar tam kızınız için. Her elbisesi için farklı bir renkte ve farklı bir detayda alabileceğiniz bu ürün son derece güzel. Şapka şeklinde olan ve etrafında çeşitli detaylar bulunan bu ürün oldukça gözde. Çoğu kişinin özel günlerde topuzunu ya da günlük bir kıyafeti biraz hareketlendirmek için kullandığı bu toka tarzı yeni moda kızlarınızın birçok yerde kullanacağı ufak detaylardan olacak.

Fascinator Ona da Çok Yakışacak

Fascinator Ona da Çok Yakışacak

Ya da özel bir günde onu daha hanım efendi daha tatlı bir halde herkesin kıskandığı bir kız haline getirecek. Tül detayların ve dantel detayların sık kullanıldığı bu ürünler genel olarak özel günlerde kızınızın daha hoş bir görünüme kavuşmasında tamamlayıcı bir detay olacaktır.

Fascinator Ona da Çok Yakışacak

Fascinator Ona da Çok Yakışacak

Minik tüllü ve renkli elbiseler  içinde tam bir prenses olan kızınıza ardından yaptırdığınız güzel ışıl ışıl saçlarına fascinatorlardan birini yerleştirerek daha şirin olmasını sağlamanız mümkün. Bu ürünün büyüklerinden de kendinize alarak annesinin kızı modu yaratabilirsiniz. İkiniz içinde güzel bir kombin ve şirin bir elbisenin ardından bu romantik ezgilerin olduğu fascinatorlardan kullanmak sizi oldukça hoş bir ikili yapacaktır.

Son zamanların en büyük modası anne ve kızın bir arada giyinmesi. Annenin ağır bir hanım olmasının yanı sıra kızının daha şirin detaylarla ona benzediğinin gösterilmesi son derece dikkat çekiyor.

Fascinator Ona da Çok Yakışacak

Fascinator Ona da Çok Yakışacak

Anneler bu modayı fascinator modasıyla beraber birleştirerek kızınıza güzel bir görünüm sağlarken sizde bu akımdan yararlanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>