Çocuklara Özel Kostümler

Kız çocukları için günlük kıyafetlerinin dışında doğumgünlerinde, düğünlerde, özel davetlerde ya da okul gösterilerinde klasik elbiseler yerine genellikle kostümler tercih edilmektedir. Gösterinin çeşidine göre iyi bir araştırma sonucu en uygun kostümü bulmak mümkündür. Her yaş için tasarlanan bu kostümler genellikle kız çocukları için prenses kostümleri olarak üretilmektedir. Bu kostümlerde çocuğunuzun kendini prenses gibi hissedebilmesi için genellikle pembe renk tercih edilmektedir. Bunların dışında ise masal kahramanları da tercih edilen diğer kostümler arasındadır. Elbetteki kostümler sadece bunlarla sınırlı değildir. Daha küçük yaş grupları için sevilen hayvan kostümleri de tercih edilmektedir. Eğer çocuğunuz bir dönem partisine katılıyorsa o dönemin kostümlerini, dans etmeyi seviyorsa da bir dansçı gibi hissedeceği kostümleri seçebilirsiniz. Eğer bu kostümler arasında tam olarak istediğiniz modeli bulamıyorsanız istediğiniz renk ve tarzda özel olarak tasarlatabilirsiniz.

Çocuklara Özel Kostümler

Çocuklara Özel Kostümler

Çocuklar partilerde masal kahramanları gibi giyinmeyi oldukça severler. Kraliçe, peri, prenses, cadı gibi pek çok karakterin kostümlerini bulabilirsiniz. Ayrıca çocuklar büyümeye başladıkça büyüdüklerinde olmak istedikleri mesleklerin kostümleri de dikkatlerini çekmeye başlıyor. Bu yüzden onlara bu kostümlerden alarak heveslerini almalarına yardımcı olabilirsiniz. Ulusal bayramlarda, anaokulu ve ilkokul öğrencileri için de rengarenk kostümler tasarlanmaktadır. Yapılacak etkinliklere bağlı olarak değişen bu çeşitler arasında istediklerinizi bulabilirsiniz. Kız çocukları genelde bu kostümler arasında tabi ki tütü elbise ve etekleri ya da üzerinde mesaj yazan badileri tercih etmektedir. Prenses kostümlerinde de bu isteklere bağlı olarak etekler genellikle tütü etek olarak tasarlanmaktadır. Bu kat kat etek içinde çocuklarınız kendini adeta prenses gibi hissedecektir.

Çocuklara Özel Kostümler

Çocuklara Özel Kostümler

Erkek çocukları ise genellikle hayvan kostümleri ya da sevdikleri kahramanları giymek isterler. Örümcek adam ve batman gibi karakterlerin kostümleri erkek çocuklarının vazgeçilmezleri arasındadır.

Çocuklara Özel Kostümler

Çocuklara Özel Kostümler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>