Çocuklara Özel Kıyafet ve Aksesuarlar

Kendiniz ne kadar bakımlı ve şık olmak istiyorsanız çocuğunuzun da sizin kadar şık olmasını istersiniz. Bu yüzden onlara özel kıyafet ve aksesuar aramaya başlarsınız. Bunları belki de en iyi bulacağınız yer Antalya’dan hizmet veren ve internet sitesi üzerinden satış yapan küçük hanımın gardrobu sitesidir. Çocukların hayal dünyasından ilham alarak çalışan bu sitede pek çok ürün bulabilirsiniz. Çocuklar kimi zaman bir çiçek kimi zaman bir kuş kimi zamanda masal kahramanı bir peri olmak ister. Tütü elbiseler, çiçekli babetler, kuşlu şapkalar bu koleksiyonda yerini alıyor. Hem minik kızlar için özel hem de özgün olan bu koleksiyonu sizin kadar kızlarınız da çok sevecek. Alışveriş yaptığınızda istedikleri özgürlükte ve seçenekte ürün bulamayan kızlarınız için burası vazgeçilmez olacak.

Çocuklara Özel Kıyafet ve Aksesuarlar

Çocuklara Özel Kıyafet ve Aksesuarlar

Koleksiyonun yanı sıra kendiniz ve kızınızın dilediği gibi ürün siparişi de verebilirsiniz. Yaş ve ölçü bilgilerini, daha sonrasında rengini, modelini ve ne istediğinizi söyleyerek minik hanımlar için özel kıyafetler, ayakkabılar, şapkalar hatta tokalar bile tasarlatabilirsiniz. Günlük hayatta giyebilecekleri kıyafetler dışında özel günler içinde pek çok ürünü bu sitede bulabileceksiniz. Bunlar arasında en çok tercih edilenleri tabi ki tütü etekler ve elbiseler oluyor. Balerinlerin bir zamanlar vazgeçilmezi olan tütüler artık kızlarınızın dolaplarının vazgeçilmezi haline dönüşüyor. İster tek renk, ister rengarenk kat kat tütülerden yapılmış her boyda olan bu tütü elbiseler içinde kendilerini prenses gibi hissedecekler. Bu kıyafetlerle rahatça kombin edebileceğiniz ayakkabı, çanta, toka, taç gibi aksesuarları da rahatlıkla bulabilir ve ya özel sipariş verebilirsiniz.

Çocuklara Özel Kıyafet ve Aksesuarlar

Çocuklara Özel Kıyafet ve Aksesuarlar

Ayrıca minik beylerinizi de unutmuyor onlar için de smokin, yelek takımı ve kostümler üretiyorlar. Bayram ve doğumgünleri için özel olarak tasarlanmış çıtçıtlı badileri de minik beyleriniz için alabilirsiniz.

Çocuklara Özel Kıyafet ve Aksesuarlar

Çocuklara Özel Kıyafet ve Aksesuarlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>