Çıtçıtlı Tokalara Dikkat

Tüm anneler bir an önce bebeklerin saçı çıksın ve onları bir güzel süslesin isterler. Durum o kıvama geldiğinde ise aslında dikkat etmek gereken çok detay olduğunu sizlerde göreceksiniz.  Sizlerde saçları uzayan bebeklerinize toka alırken iki kere düşünmeli ve onların asla canını acıtan ürünleri tercih etmemelisiniz. Bu sebeple yumuşak dokulardan örünmüş çıtçıtlı tokaları gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

 

çıtçıtlı tokalara dikkat

çıtçıtlı tokalara dikkat

Son yıllarda annelerin bilinçlenmesi ile birlikte gösterilen hassasiyet çıtçıtlı tokalar kadar vardı. Özellikle metal kısımlarında isteğe göre ipler ile işlendiği ve o yumuşacık tenlerini acıtmadan takabilecekleri birçok toka çeşidi bulabilirsiniz.

 

çıtçıtlı tokalara dikkat

çıtçıtlı tokalara dikkat

Bunlar ile ilgili özel üretim yapan ve kişiye göre hizmet veren internet sitelerini bulmakta mümkün. Hatta çocuklarının isimlerini içeren ya da sevdiğiniz bir çiçeğin deseninde dahi olan modelleri satın alabilirsiniz. Sadece takarken olduğu kadar alırken de biraz dikkat etmeniz tüm sorunları çözecektir.

 

çıtçıtlı tokalara dikkat

çıtçıtlı tokalara dikkat

Sizlerde bebeklerinizin üzerin titreyen anneler olarak toka kullanıma dikkat etmeli ve güvenmediğiniz ürünleri almaktan kaçınmalısınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>