Çıtçıtlı Diş Buğdayı Badileri

Bebeğinin ilk dişi çıktığında buğday kaynatıp dağıtmak annelerin bildiği ve bir zamanlar uyguladığı adetlerden biriydi. Artık diş buğdayı yerini annelerinin bebekleri için verdiği diş buğdayı kutlamaları aldı. Ve bebeklerde ilk dişlerinin çıkmalarının şerefine özel kıyafetleri ile insanların karşısına çıkıyor. Bu kıyafetlerden biri de çıtçıtlı badilerdir. Bu badilerle birlikte bebeklerin ilk dişlerini çıkarmaları çok daha önemli bir hale gelmiş oluyor.

 

çıtçıtlı diş buğdayı badileri

çıtçıtlı diş buğdayı badileri

Kız ve erkek bebeklere özel olarak hazırlanmış olan çıtçıtlı diş buğdayı badileri genellikle üzerinde şirin bir diş resmi ile birlikte hazırlanırlar, bebeğin cinsiyetine göre çeşitli aksesuarlarla süslenirler. İsterseniz çıtçıtlı diş buğdayı badilerinin üzerine bebeğinizin ismini yazdırarak bu günü onlar için çok daha anlamlı hale getirebilir, ona yıllarca unutamayacağı bir anı bırakabilirsiniz.

 

çıtçıtlı diş buğdayı badileri

çıtçıtlı diş buğdayı badileri

Çıtçıtlı diş buğdayı badilerinizi isterseniz hazır olarak alabilir, isterseniz kafanızda yer alan tasarımları badileri alacağınız yer ile paylaşarak bebeğinize özgü badiler ortaya koyabilirsiniz. Badilerinizi fırfırlarla, fiyonklarla süsletebilirsiniz. Bebeğiniz için özel olarak hazırlattığınız çıtçıtlı diş buğdayı badileri ve oluşturmak istediğiniz konsepte uygun renkleri birleştirerek ortaya harika bir kutlama çıkartabilirsiniz. Bebeğinizin diş buğdayı için badi almaya karar verdiğinizde mutlaka önceliğinizin bebeğinizin rahatlığı olmasını gerektiğini unutmamalısınız. Gerekli ölçüleri badinizi alacağınız yer ile paylaşmalı ve sürekli temas halinde bulunmalısınız. Sonuçta önemli olan bebeğinizin rahat ve huzurlu olmasıdır, ileriye güzel hatıralar bırakmak için alacağınız her şeyi ince eleyip sık dokumalısınız.

çıtçıtlı diş buğdayı badileri

çıtçıtlı diş buğdayı badileri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>