Çıtçıtlı Badiler

Özellikle yeni doğmuş bebekler için kesinlikle kullanılması gereken kıyafetlerden en önemlisi çıt çıtlı badilerdir. Çıt çıtlı badilerin sırtı ya da karnı açması gibi bir özelliği yoktur hatta anneler tarafından bebeklerine giydirilmesinin en büyük sebebi sırtını ya da karnını açıp bebeğin üşütmemesi amaçlıdır.

Diş Buğdayı Badi Çeşitleri

Diş Buğdayı Badi Çeşitleri

Ayrıca sadece yeni doğan bebekler değil yaklaşık 3 – yaşına kadar çocuklara çıt çıtlı badiler giydirilebilir ama en sağlıklı olanı bebeğin ya da çocuğun bezden kurtulduktan sonra çıt çıtlı badiyi de bir daha giydirmemektir. Genel olarak çocuklar 2,5 – 3 yaş arasında büyük ya da küçük tuvaletini söylemekte ve bezi bu yaş dönemlerinde daha rahat bırakıp çişini söylemeye alışmaktalar. Bunun için de onlar çişini söyledikten sonra artık çıt çıtlı badiye veda ederek atlet, slip ya da boxer giymeye alıştırılmalıdır.

Çıtçıtlı Badiler

Çıtçıtlı Badiler

Çıt çıtlı badilerin bir özelliği de kolay giyinip çıkarılması ve bebeğin bezinin kaymasını engellemesidir. Vazgeçilmez olan bu ürünü hemen hemen tüm anneler bebekleri ya da çocukları için en azından bir dönem kullanmışlardır. Çıt çıtlı badilerin birçok çeşidi bulunmakta ve nerede ise hepside kullanılmaktadır. Mesela; uzun kollu badi, kısa kollu badi, yarım kollu badi gibi modelleri olmakla beraber her renk ve sade den, yazılıya, değişik motiflerden, çizgi film kahramanlı tasarımlarına kadar birçok çeşidi piyasada satılmaktadır. Önemli olan kumaşının ter çekmesi, naylon değil penye olmasıdır.

Çıtçıtlı Badi ve Tütü Etek Modelleri

Çıtçıtlı Badi ve Tütü Etek Modelleri

Sizlerde hem düz, hem de daha hareketli renklerde kıyafetler ile hem onları renklendirin hem de kendinizi mutlu etmeyi başarın. Anne kız aynı motifleri de giyebilir ve ortaya çok hoş görüntülerin çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>