Bırakalım Küçük Hanımları Tül Süslesin

Bu sene modacıların en çok tercih ettiği kumaş türlerinin arasında en gözdesi tül kumaşlar. Hem şıklığı hem de farklı tasarımlara uyum sağlaması ile en çok tercih edilen kumaş türü olan tül neredeyse tüm tarz kıyafetler ile uyum sağlıyor.

uzun tütü elbiseler

uzun tütü elbiseler

Eskiden tül sadece özel günlerde giyilen kıyafetlerde kullanılırdı. Ancak şimdi gündelik kıyafetlerde de gayet uyumlu kombinasyonlar oluşturabildiğini görüyoruz. Özellikle neon renk tüller ile günlük kullanıma uyarlanan tül kumaşlar göz alıcı ve şıklıkta sınır tanımıyor. Bizim tasarımlarımızda tülün özel bir yeri var. Özellikle şıklığın özel bir yanı olan tütülerin dikimlerinde kullandığımız tüller giyim bütünlüğünde farklı bir hava kazandırıyor. Renkli ayakkabılar ve aksesuarlar ile kombinasyon yapabileceğiniz tül kumaşlı kıyafetler ile çok şık görüntüler elde etmeniz mümkün. Aynı zamanda taytlar ile birlikte dikilen tüller tütülü tayt modelleri ile farklı bir tasarım oluşturuyor. Farklı aksesuarlar bile kullanmaya gerek kalmadan kendi başına bir şıklık oluşturan tütülü taytlar tüller sayesinde çok daha güzel. Tüller sadece kıyafetlerde de kullanılmıyor tabi, ayakkabılarda, tokalarda, badilerde, saç bantlarında, elbiselerde aklınıza gelebilecek tüm giyim ürünlerinde her renk desenli yada düz tül kullanılıyor. Moda tül üzerine ilerlerken bizim küçük hanımlarımızı bu modadan geri bırakmak gibi bir niyetimiz yok tabi. Kucukhanimingardrobu.com ekibi olarak özel günlerde yada normal günlerde rahatlıkla kullanabilecekleri tül detaylı ürünler ürettik. Özellikle elbiseler ve tütüler, altına kombinasyon yapabileceğiniz tül detaylı botlar ile harika bir bütünlük yaratabilirsiniz.

renkli tütü

renkli tütü

Tüller gerek kabarıklığı ile gerek hafif olmasından kaynaklı uçuşması ile küçük hanımların en çok sevdiği modellerde kullanılan kumaşlar arasında. Bizde onların modaya uyum sağlamaları için ve renkli tasarımlarla mutlu etmek için bir çok modelimizde tül detaylarını kullandık.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>