Bebeklere Çıtçıtlı Tokalar

Güzel bir fiyonk çıtçıt toka ile bebeklerinizi süslemeye ne dersiniz. Özel olarak yapılan ve yumuşak dokuları ile dikkat çeken özel tasarım çıtçıt aksesuarları ile artık bebekleriniz diş buğdaylarında ya da doğum günlerinde çok şık olacaklar. En zor günler olan bu günlerde ne giydirilecek ve nasıl süslenecek diye saatlerce yapılan uğraşlar aslında ufacık bir çıtçıtlı tokanın takılması ile zenginleşecek ve ortaya harika bir tasarım çıkmasını sağlayacaktır.

Çıtçıt Toka Modelleri

Çıtçıt Toka Modelleri

Sizlerde çocuklarınız için çıtçıtlı toka seçimlerinizi kıyafetlerine göre yapabilir ve en uygun olan ürünleri alabilirsiniz. Eğer henüz belli bir kıyafet yok ise ve ne alacağınıza karar veremedi iseniz klasik bir beyaz çıtçıtlı toka ya da pembe renkte bir toka alabilirsiniz. Hemen hemen tüm toklar süslü ve renkli olacağı için tüm kıyafetlere uyum gösterebilir çok hoş durabilirler.

Çıtçıt Toka Modelleri

Çıtçıt Toka Modelleri

Sizlerde bebekleriniz için bu özel tokalardan alabilir ve onların çok hoş durmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle onların bu özel günlerinde çok daha güzel olmasını sağlayarak ileriye kalacak birçok güzel fotoğraf çekimleri yapabilirsiniz. İleride hatıra kalacak en değerli fotoğraflar için oldukça süslü ürünler satın alabilir ve onları bir şenlik gibi giydirebilirsiniz.

Çıtçıt Toka Modelleri

Çıtçıt Toka Modelleri

Tüm bu ürün gruplarından stok halinde sipariş verebilirsiniz. Çok fazla model ve renge ihtiyaç duyabilir ve farklı farklı modelleri seçebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>