Badiler ve Bebekler

Çocuğunuz doğduğu andan itibaren birçok badi kullanmaya başlayacaksınız hatta çocuğunuz için ilk birkaç ay giyilen tulumların dahi içinde olacak bu ürünler. Bebeğinizi bir atletten daha iyi koruduğu için doğru seçim olan badiler çocuğunuz için son derece ideal bir yapı. Fakat dikkatli olmanız gerekmektedir. Bu ürünler pamuklu ve metalleri çocuğunuzun vücuduna uyumlu üretilmiş olmalıdır.

desenli badiler

desenli badiler

Çocuğunuzun sağlığına olan düşkünlüğünüz için sık sık içerisine giydirdiğiniz bu badiler onun bünyesine dostken ilerleyen zamanda yazın gelmesiyle artık sadece badi giydirip temiz hava alması için dışarı çıkarma durumuna dönecektir. Evet, bu badiler güzel, koruyucu ama bu badiler aynı zamanda çocuğunuzun giyiminin bir parçası.

Onu böyle saran bir elbisenin üzerinde detaylar olması önemli değil mi? Bir tişört alırken onun üzerindeki desenlere bakıyorsunuz inceliyorsunuz. Dolabınız birçok beyaz tişörtle dolu değil değil mi? O zaman artık alışverişlerinizde daha dikkatli olma zamanı. Kızınız etraftan birçok uyarı alır. Kız çocukları görsel ve işitsel hafızalı yetişirler. Ve gördükleri her şeyi yorumlarlar. Sürekli beyaz ve desensiz kıyafetler giydirmek onun algıda süreklik yaratmasına neden olacaktır. Bir daha ki sefere renkli bir badi aldığınızda onu inceleme gereği duymayacaktır.

Bebek Badileri

Bebek Badileri

Beyaz badi seçiminde güzel bir renktir. Ancak bu durum üzerinde detaylar varsa geçerlidir. Firmalar bunu bildiği için üretimlerini detaylandırmaktadırlar. Beyaz üzerine bir fiyonk ya da badi ucuna bir etek yerleştirerek çocuğunuzun bir bütün değil parçaları da algılamasına yardımcı olurlar.

Bayram Şekeri Badisi

Bayram Şekeri Badisi

Küçükken daha sade olan elbiseler büyüdükçe daha fazla fiyonk ve daha fazla işleme ile zenginleşir çünkü artık kızınızın algılamak istediği ve merak ettiği birçok şey vardır. Kendinden yola çıkması için bu detaylar elbiselerde arttırılır. İncelediğinizde durumun bu şekilde olduğunu görecek ve badi alırken sizde dikkat etmeye başlayacaksınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>